• 09105800030
 • info@offsim.ir
پست های اخیر
بسته های اینترنت یک ماه همراه اول با کد دستوری

بسته های اینترنت یک ماه همراه اول با کد دستوری

شنبه, 25 فروردین 3

50% تخفیف خرید سیم کارت دائمی جوانان همراه اول

50% تخفیف خرید سیم کارت دائمی جوانان همراه اول

پنجشنبه, 18 فروردین 1

اینترنت رایگان دوشنبه سوری همراه اول

اینترنت رایگان دوشنبه سوری همراه اول

پنجشنبه, 18 فروردین 1

هدیه شتاب در پرداخت قبض مشترکین دائمی همراه اول

هدیه شتاب در پرداخت قبض مشترکین دائمی همراه اول

پنجشنبه, 18 فروردین 1

کد تخفیف همراه اول خرید سیم کارت

کد تخفیف همراه اول خرید سیم کارت

پنجشنبه, 18 فروردین 1

کد تخفیف خرید سیم کارت همراه اول

کد تخفیف خرید سیم کارت همراه اول

پنجشنبه, 18 فروردین 1

دسته بندی ها
blog
سه شنبه, 15 بهمن 98

تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی

معرفی طرح:

اگر مشترک اعتباری همراه اول هستید و به هر دلیل از جمله دریافت صورتحساب به جای تهیه شارژ مایل به تبدیل سیمکارت خود به دائمی هستید کافی است به فروشگاه های همراه اول، مراکز تلفن ثابت یا نمایندگی های همراه اول مراجعه کنید و بدون نیاز به خرید سیمکارت جدید، سیمکارت اعتباری فعلی خودتان را به دایمی تبدیل کنید. در هنگام مراجعه لازم است مالک خط با همراه داشتن کارت ملی و سیمکارت فعال نسبت به تکمیل و امضای فرم مربوطه اقدام کند. هزینه تبدیل شماره تلفن همراه از اعتباری به دائمی مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال است که ۳۶۰.۰۰۰ ریال آن بابت تضمین پرداخت منظور می گردد. لطفا در نظر داشته باشید برای تبدیل شماره تلفن همراه اعتباری به دائمی ، حداقل می بایست ۶ ماه از زمان فعالسازی شماره تلفن همراه  اعتباری سپری شده باشد.

طرح برای چه کسانی قابل استفاده است؟

کلیه مشترکین اعتباری که حداقل ۶ ماه از زمان فعالسازی شماره تلفن همراه اعتباری ایشان گذشته باشد.

شرایط و قوانین طرح:
 • ۱. در زمان تغییر، سیمکارت اعتباری باید در شرایط فعال و نرمال باشد.
 • ۲. مدارک لازم جهت دریافت خدمت عبارتند از : حضور مالک بهمراه اصل کارت ملی و سیمکارت فعال و تکمیل و امضای فرم مربوطه.
 • ۳. فقط شخصی که شماره تلفن همراه در سیستم اطلاعات مشترکین، به نام او ثبت شده است(مشترک تلفن همراه) اجازه تبدیل شماره تلفن همراه از اعتباری به دائمی را دارد. در صورتی که شخصی غیر از مشترک نسبت به تبدیل شماره تلفن همراه اعتباری به دائمی اقدام نماید، شرکت ارتباطات سیار ایران مجاز است که شماره تلفن مزبور را بدون بازگشت هیچ یک از هزینه های تبدیل، به حالت اعتباری تغییر وضعیت دهد. در هر حال شخص مزبور ضمن داشتن مسئولیت حقوقی و کیفری در خصوص تلفن همراهی که به طور غیرمجاز تبدیل وضعیت شده، در مقابل شرکت ارتباطات سیار ایران، مراجع قانونی و به ویژه مشترک تلفن همراه راسا مسئول و پاسخگو بوده و می بایست خسارات وارده به مشترک و شرکت ارتباطات سیار ایران را جبران نماید.
 • ۴. در صورت داشتن اعتبار بیش از هزینه تبدیل شماره تلفن همراه ، مبلغ مذکور در اولین دوره صورتحساب ، به حساب بستانکاری مشترک انتقال خواهد یافت.
 • ۵. درصورت وجود هرگونه بسته مصرفی فعال با مدت زمان باقی مانده (که حجم مصرفی آن پایان نیافته است) ، در صورتی که آن بسته با شماره تلفن همراه دائمی مشترک قابل ارائه باشد، پس از تبدیل، به شماره تلفن همراه دائمی منتقل می گردد ولی اعتبار هدیه انواع شارژ اعم از شارژ فوق العاده ، جوانان و بانوان و همچنین سرویس چتر اضطراری و جمعه های رویایی و بسته های ترکیبی دلخواه به شماره تلفن همراه دائمی منتقل نمی گردد.
 • ۶. برای تبدیل شماره تلفن همراه اعتباری به دائمی ، حداقل می بایست ۶ ماه از زمان فعالسازی شماره تلفن همراه اعتباری سپری شده باشد.
 • ۷. مشترک پس از تبدیل شماره تلفن همراه اعتباری حداقل به میزان ۶ ماه امکان نقل و انتقال شماره تلفن همراه دائمی را ندارد.
 • ۸. پس از تبدیل شماره تلفن همراه اعتباری به شماره تلفن همراه دائمی، امکان تبدیل مجدد شماره تلفن همراه دائمی شده به اعتباری به هیچ وجه وجود ندارد. به بیان دیگر، تبدیل شماره تلفن همراه اعتباری به دائمی بازگشت ناپذیر می‌باشد .
 • ۹. با توجه به اینکه پس از طی فرآیند تبدیل، مشترک تلفن همراه اعتباری به مشترک تلفن همراه دائمی تبدیل می گردد، لذا ، کلیه مفاد قرارداد اشتراك تلفن های همراه دائمی دارای مبلغ سپرده یا تضمین پرداخت بر روابط مابین شرکت و مشترک حاکم خواهد بود. مشترک مکلف است قبل از امضای این فرم نسبت به مطالعه کامل و دقیق مفاد قرارداد اشتراک بند فوق در سایت همراه اول اقدام نماید و امضای این فرم به منزله پذیرش مفاد قرارداد مزبور و اصلاحات بعدی آن است.
 • ۱۰. پس از تغییر مشترک به دائمی کلیه قوانین حاکم بر مشترکین دائمی اعم از چرخه عمر سیمکارت (سلب امتیاز ، استرداد ودیعه ، قطع و ...) بر این دسته از مشترکین نیز اجرایی می شود.
 • ۱۱. مشترکین دارای سیمکارت های دیتا ، درسا و انارستان ، سازمانی ، گردشگری ، زائر ،حقوقی ، همگانی و روستایی امکان تغییر به دائمی را ندارند.
 • ۱۲. امکان مشاهده و یا پرداخت صورتحساب و یا فعالسازی سرویس های مختلف از درگاههایی مانند *۱۰# ، *۱# و همچنین سامانه ۹۹۹۰ ، ۲۴ ساعت پس از تبدیل ممکن می گردد.

نکته: تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی از روز اول تا ششم هرماه به دلیل عملیات صورتحسابگیری امکانپذیر نمی باشد.

محمد جواد دلیری
10 , 50

نظرتان را بگذارید :

ارسال نظر